Funkcje: drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie
Prędkość druku: do 35 str./min
Prędkość kopiowania: do 35 str./min
Prędkość skanowania: do 35 str./min 
Czas wydruku pierwszej strony: poniżej 10 s
Jakoś druku w czerni (tryb best): do 1200 x 1200 dpi
Cykl roboczy (miesięcznie, format A4): do 200 000 str.
Technologia druku: druk laserowy
Wyświetlacz: ekran dotykowy
Moduł sieci bezprzewodowej: tak opcjonalnie
Porty: USB, RJ45
Druk dwustronny: tak
Podajnik 1: do 100 arkuszy
Podajnik 2: do 250 arkuszy
Podajnik 3: do 250 arkuszy
Podajnik 4,5,6 (opcjonalnie): każdy po do 500 arkuszy
Odbiornik: do 250 arkuszy
Automatyczny podajnik dokumentów ADF: do 50 arkuszy
 

 

Broszura 
Podręcznik użytkownika 
Podręczna instrukcja obsługi 
Obsługa panelu sterowania 
Instrukcja zmiany rolek w ADF 
Instrukcja zmiany zestawu naprawczego 
Instrukcja sterownika wysyłania faksów 
Instrukcja obsługi faksu 
Podręcznik wbudowanego serwera internetowego 
Wydajne, niedrogie, łatwe w obsłudze narzędzie upraszczające procesy i poprawiające efektywność – zaspokaja potrzeby zespołów w zakresie drukowania i kopiowania (do formatu A3), wysyła dane pocztą elektroniczną i oferuje opcjonalną funkcję faksu.
 

Doskonałe rozwiązanie dla zespołów potrzebujących monochromatycznego urządzenia, które jest łatwe w obsłudze, konserwacji i zarządzaniu oraz niezawodne i wydajne, oferuje znany z produktów LaserJet interfejs oraz obsługuje format A3.

Dzięki nowemu, intuicyjnemu panelowi sterowania to urządzenie wielofunkcyjne jest wyjątkowo łatwe w obsłudze, instalacji, zarządzaniu i konserwacji.

Intuicyjny panel sterowania, taki sam jak w innych nowych urządzeniach wielofunkcyjnych HP, jest prosty w nawigacji i wyraźnie wyświetla wszystkie funkcje, co ułatwia zarządzanie urządzeniem i jego konserwację. Oprogramowanie HP Web Jetadmin umożliwia zdalną instalację, konfigurację oraz zarządzanie. Zastosowanie inteligentnej technologii druku HP we wkładzie drukującym i urządzeniu optymalizuje jakość druku i niezawodność zmniejszając liczbę przestojów. Wbudowany serwer druku HP Jetdirect to najlepsze w swojej klasie rozwiązanie sieciowe, które umożliwia łatwe udostępnianie urządzenia.

 

To solidne urządzenie wielofunkcyjne obsługujące format A3 zwiększa wydajność zespołów.

Możliwość drukowania i kopiowania w formacie A3, wysyłania danych pocztą elektroniczną, faks oraz wbudowany interfejs sieciowy i funkcja druku dwustronnego zwiększają wydajność. Szybkie (do 35 str./min) drukowanie i kopiowanie nawet w formacie A3 ułatwia osiągnięcie sukcesu. Technologia HP Instant-on zapewnia szybki wydruk pierwszej strony, nawet z trybu Powersave. Wysyłanie dokumentów pocztą elektroniczną bezpośrednio z urządzenia. Dostęp do większej liczby rozwiązań innych producentów.

 

Znana niezawodność i jakość produktów HP LaserJet gwarantują zawsze doskonałe rezultaty.

Używanie oryginalnych wkładów drukujących HP LaserJet gwarantuje profesjonalną jakość. Procesor 460 MHz i pamięć rozszerzana do 512 MB z łatwością przetwarzają zadania druku oraz obsługują funkcje faksu i wysyłania danych w wiadomościach e-mail z szybkim powrotem do programu, który zainicjował zadanie druku. Elastyczne opcje podawania papieru umożliwiają zwiększenie pojemności podajników z 600 do 2100 arkuszy. Automatyczny odbiornik ze zszywaczem z łatwością zszywa i sortuje do 30 arkuszy równocześnie. Sterowniki obsługujące języki HP PCL 5, HP PCL 6 i emulację HP Postscript Level 3 umożliwiają wykonywanie trudnych zadań druku.

  Sterowniki:

Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP - 32-bit  - uniwersalny sterownik: 

Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP - 64-bit - uniwersalny sterownik: 

Opis i dane techniczne pochodzą ze stron producentów.