Funkcje: drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie
Prędkość druku: tryb normalny do 40 str./min
Prędkość kopiowania: czerń: do 40 str./min
Prędkość skanowania: do 40 str./min w czerni, do 30 str./min w kolorze
Czas wydruku pierwszej strony: 8,5 s
Jakoś druku w czerni (tryb best): do 1200 x 1200 dpi
Cykl roboczy (miesięcznie, format A4): do 75 000 str.
Technologia druku: druk laserowy
Wyświetlacz: kolorowy ekran dotykowy CGD o przekątnej 20,3 cm
Moduł sieci bezprzewodowej: tak opcjonalnie
Porty: USB, RJ45
Druk dwustronny: tak
Podajnik 1: do 100 arkuszy
Podajnik 2: do 500 arkuszy
Podajnik 3 (opcjonalnie): do 500 arkuszy
Odbiornik: do 250 arkuszy
Automatyczny podajnik dokumentów ADF: do 50 arkuszy
 

 

Broszura 
Skrócona instrukcja obsługi 
Korzystanie z panelu sterowania 
Panel sterowania 
Podręcznik instalacji 
Instalacja dodatkowego podajnika papieru 
Instrukcja instalacji NFC 
Instrukcja wysyłania faksów 
Gwarancja 
 
Przyspiesz procesy i zmień dokumenty w dynamiczne pliki cyfrowe, korzystając z zaawansowanych narzędzi biurkowego urządzenia wielofunkcyjnego. Wszechstronne narzędzia do skanowania, przetwarzania, trasowania i odzyskiwania pozwolą Ci zwiększyć wydajność. Prostsze zarządzanie i wzmocnione zabezpieczenia. Idealne rozwiązanie dla zespołów, które wymagają zaawansowanych funkcji skanowania i trasowania, dokładnej kontroli nad obrazem, intuicyjnego zarządzania procesami i silnej ochrony danych. Niniejsze urządzenie wielofunkcyjne jest łatwe w zarządzaniu i można je z łatwością rozbudować o nowe możliwości i rozwiązania.
 

Funkcje
Osiągnij przełomową wydajność dzięki najlepszym w swojej klasie opcjom skanowania.

 • Osiągaj szybkie rezultaty dzięki funkcji skanowania dwustronnego i technologii HP EveryPage [1]. Automatycznie usuwaj puste strony.
 • Z łatwością zarządzaj dużymi zadaniami dzięki automatycznemu podajnikowi o pojemności 100 arkuszy [2]. Wprowadzaj dane na dużej, wysuwanej klawiaturze [1].
 • Wykorzystaj dane na więcej sposobów dzięki wbudowanej funkcjonalności OCR i zróżnicowanym opcjom skanowania do urządzeń docelowych. Twórz wyraźne, czytelne obrazy, korzystając z funkcji automatycznej orientacji, automatycznego przycinania, automatycznego cieniowania i automatycznego prostowania obrazu.
 • Podglądaj, edytuj, wstawiaj i usuwaj zeskanowane strony na ekranie. Uruchamiaj procesy poprzez pojedyncze dotknięcie ekranu.

 

Zwiększ wydajność, korzystając z tego łatwego w użyciu biurkowego urządzenia wielofunkcyjnego.

 • Zarządzaj zadaniami bezpośrednio na urządzeniu wielofunkcyjnym, korzystając z kolorowego ekranu dotykowego HP Easy Select o przekątnej 20,3 cm (8 cali).
 • Uzyskaj wyjątkowe rezultaty, korzystając z opcjonalnego, bardzo pojemnego oryginalnego wkładu z czarnym tonerem HP LaserJet [3].
 • Większa wydajność dzięki możliwości wysyłania zeskanowanych dokumentów bezpośrednio na adres e-mail, faks lub do folderu sieciowego [8].
 • Drukuj ze smartfonu lub tabletu dzięki funkcji HP ePrint [5]. Zapisuj i drukuj pliki bezpośrednio za pośrednictwem łatwo dostępnego portu USB.

 

Ciesz się wszechstronnymi funkcjami zarządzania i zabezpieczeń.

 • Możesz polegać na wydajnych rozwiązaniach do wdrażania, zarządzania i ochrony urządzeń drukujących używanych w firmie.
 • Zaawansowane opcje szyfrowania pomagają zabezpieczyć ważne informacje — podczas przechowywania w urządzeniu lub przesyłania za pośrednictwem sieci [6].
 • Chroń dokumenty kodem PIN i dodawaj zabezpieczenia poprzez kieszeń do integracji rozwiązań sprzętowych [7].
 • Zwiększenie możliwości środowisk druku w zespołach, dzięki bogatej ofercie rozwiązań pozwalających na łatwą integrację.

 

Niższe koszty energii oraz mniejszy wpływ na środowisko.

 • Oszczędzaj energię — technologia HP Auto-On/Auto-Off włącza drukarkę, kiedy jej potrzebujesz, i wyłącza, kiedy z niej nie korzystasz [8]. Oszczędzaj energię dzięki technologii Instant-on [9].
 • Skorzystaj z opcjonalnego rozwiązania HP EcoSMART Fleet, aby w łatwy sposób stworzyć i zarządzać polityką i procesami w środowisku druku[10].
 • Zapobieganie marnowaniu papieru: funkcja automatycznego drukowania dwustronnego i drukowanie z PIN.
 • Łatwy recykling oryginalnych wkładów z tonerem HP LaserJet za pośrednictwem programu HP Planet Partners[11].

 

[1] Dwugłowicowy skaner, wysuwana klawiatura oraz technologia HP EveryPage Technology są dostępne wyłącznie w urządzeniach wielofunkcyjnych HP LaserJet Enterprise M525c.
[2] Automatyczny podajnik dokumentów na 100 arkuszy jest dostępny wyłącznie w urządzeniach wielofunkcyjnych HP LaserJet Enterprise M525c. Urządzenia wielofunkcyjne HP LaserJet 500 MFP 525dn i M525f są wyposażone w automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy.
[3] Wkład z czarnym tonerem HP 55X nie wchodzi w skład zestawu.
[4] Opcjonalnie pojemność 1600 arkuszy. Dodatkowe podajniki na 500 arkuszy należy zakupić oddzielnie.
[5] Wymaga połączenia internetowego z drukarką HP z funkcją dostępu do Internetu i utworzenia konta HP ePrint (lista drukarek, obsługiwanych rodzajów dokumentów i obrazów oraz inne informacje na temat HP ePrint: patrz www.hp.com/go/eprintcenter). Urządzenia przenośne wymagają połączenia z Internetem i obsługi poczty e-mail. Może wymagać punktu dostępu bezprzewodowego. Może wystąpić potrzeba dodatkowego zakupu planów transmisji danych lub zmiany planu taryfowego. Czas druku i szybkość połączenia mogą się różnić. Niektóre drukarki HP LaserJet mogą wymagać aktualizacji oprogramowania sprzętowego.
[6] Urządzenia wielofunkcyjne HP LaserJet 500 M525f i HP LaserJet Enterprise M525c są standardowo wyposażone w wysoce wydajny, bezpieczny dysk twardy HP (o pojemności minimum 250 GB). Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet 500 M525dn jest wyposażone w dysk (o pojemności minimum 8 GB) bez możliwości rozbudowy.
[7] Wykorzystanie rozwiązań stosujących gniazdo do integracji sprzętu może wymagać dodatkowego zakupu.
[8] Technologia automatycznego włączania/wyłączania HP jest uzależniona od drukarki i ustawień; może wymagać aktualizacji oprogramowania sprzętowego.
[9] W porównaniu z produktami o tradycyjnym sposobie utrwalania.
[10] Rozwiązanie HP EcoSMART Fleet należy kupić oddzielnie.
[11] Dostępność programu może być różna w różnych krajach. Obecnie program HP Planet Partners umożliwia zwrot i recykling wkładów atramentowych HP w ponad 50 krajach, terytoriach i regionach w Azji, Europie i obu Amerykach. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.hp.com/recycle, można tam także poprosić o udostępnienie kopert zwrotnych oraz pudeł do gromadzenia wkładów przeznaczonych do zwrotu.
[14] W porównaniu z produktami używającymi tradycyjnego sposobu utrwalania.

  Sterowniki:

Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP - 32-bit i 64-bit - pełne oprogramowanie: 

Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP - 32-bit  - uniwersalny sterownik: 

Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP - 64-bit - uniwersalny sterownik: 

Opis i dane techniczne pochodzą ze stron producentów.